Nákupy v Primarku

Ano, článek bude o nákupech ve známém Primarku.

Cesta do Centrum Galerie Dresden trvá z Prahy přibližně 2 hodiny. Jedete stále po dálnici a v Německu pouze chvíli městem, než sem dojedete Toto místo je velice vhodné k nakupování téměř pro kohokoliv, hlavně pro ty, co bydlí nedaleko dálnic s Německem. Ti poté mají cestu mnohem kratší.
centrum galerie

Doporučuji nevyjíždět v den, kdy je v ČR, nebo v Německu státní svátek. Obchody jsou v tyto dny plné a Primark ještě víc. Je lepší tedy jet spíše v pracovní den a hned ráno, abyste na místo dorazili například do 10 hodin. Na dálnici se nachází úseky s neomezenou rychlostí, pokud tedy máte sportovnější auto, nebo ten, kdo řídí, má rád rychlou jízdu, jistě ho tyto úseky potěší.

Platit zde můžete kartou, vezměte si s sebou pro jistotu i nějakou hotovost (eura). Při parkování budete platit 5 euro určitě. Záchody jsou zde také zpoplatněné, většinou u toalet stojí dáma, která částku za návštěvu vybírá. Některé platbu přímo vyžadují a jiné ne.

Domluvíte se zde anglicky, pokud je upozorníte na to, že německy nemluvíte. Mají naučené základní fráze, které k prodeji potřebují.

Při příchodu do centra si můžete vzít nákupní tašku, do které si poté dáváte věci, které si v obchodě vyberete. Jestliže si budete chtít vyzkoušet jakékoliv oblečení, připravte se na to, že kabinky bývají obsazené a budete tedy čekat na uvolnění. Vyzkoušet si věci můžete přímo na sebe v prostorách před zrcadlem, pokud se jedná o bundu, mikiny atd…
nohy a tašky

K výběru zde máte oblečení pro ženy, děti a pány, dekorativní kosmetiku, doplňky, šperky, kabelky, obuv, spodní prádlo, věci do domácnosti. Zboží je tu opravdu hodně. Nejlepší na tom všem je, že jsou tu nízké ceny.

Pokud budete mít po nákupu, máte možnost, se jít projít ven na náměstí. Nachází se zde další obchody, většinou již stejné jako v ČR, fontány, posezení a občerstvení.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek